Lehed

kolmapäev, 17. august 2011

AG võistlus, 07.08

Pühapäeva hommikul tegime kiire hommikusöögi, jätsime teiste kokkutulekulistega hüvasti ning sõitsime Pärnusse Tammiste platsile, kus toimus AG võistlus.
Seal olid juba kohal austraallastest Spot, Moonne ning Murra, kes olid juba selleks hetkeks võistlemise lõpetanud. Seega oli A0 läbi ning alustamas oli A1, kus osalesid australlastest Poppy ja Echo.

Kohtunik: Anne Tammiksalu

1. hüpperada: DSQ
2. agilityrada: 5kp, kiirus 3, 58m/s, II koht
3. agilityrada: 0kp, kiirus 4,27m/s, I koht, SERT ja üleminek A2.

Peab ütlema, et alguses ma tegelt veidi pelgasin natuke Anne radasid, sest eks neid ole trennis ennegi joostud ja mitte just eriti edukalt :). Ega seekord läks väga mõnusalt. Super.

Kuna esimene rada läks kohe alguses sassi, siis see andis mulle võimaluse teha mõni katsetus. Ehk siis proovisin varianti, et ma lippan rajal elu eest ja vaatan, mis Poppy teeb. Kuna lõpp oli selline pikk sirge erinevate hüppetakistustega, siis see oli hea koht katsetamiseks. Tulemuseks oli see, et lõpus suutis ta enamus hüpetest maha ajada ja pikkuse peal oli ka vist mingi jama. Peale esimest rada tegin otsuse, et liigun Poppyga enamasti ühes tempos ja väga palju ette ei jookse. 2. rajal küll kukkus üks pulk, aga üldiselt oli ta palju rahulikum ja ei rabistanud nii palju. Seega tundub, et see varinat sobib meile palju paremini.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar