Lehed

kolmapäev, 25. veebruar 2015

Läti ja Leedu

Nädalavahetusel käisime Kittyga Lätis ja Leedus näitusel, et ehk õnnestub veel mõni JCH saada. Ei õnnestunud.

21.02 Valmiera, Läti
Kohtunik: A. Indergaard (Norra)
Kirjeldus: 15m old, pretty female, who still need a lot of time to develop, the strenght & substance. Typical for this breed, but she has a nice frame to grow into, good luck!
Tulemus: SP

22.02 Panevezys, Leedu
Kohtunik: J. Aidietienė (Leedu)
Kirjeldus: Leedu keeles :) (aga point oli suht sama, mis Lätis)
Tulemus: VH

Peale laupäevast näitust käisime Siguldas ja sattusime täiesti ootamatult ühte toredasse infopunkti, milles üks väga koerasõbralik naisterahvas jagas meile lahkelt materjale Sigulda kohta ning andis soovitusi jalutamiseks.Ööseks sõitsime Leetu. Kuna ma liiga vara ei hakanud ööbimist otsima, siis väga lähedale näitusepaigale polnud midagi sobivat. Palju sobivama koha leidsime Šiauliai lähedalt: Girele puhkemaja. Ööbimine kahele inimesel läks maksma 30 eurot + 3 eurot koer. Meil oli küll kaks koera kaasas, aga kuna ma sellest väga juttu ei teinud, siis ma ei tea, kas teine koer oleks ka veel juurde maksnud või mitte :) Tuba iseenesest oli väga suur ja avar ja elementaarsete mugavustega. Väljas oli väga palju ruumi ja niidetud muruala.

Leedus oli näitus meil kohe hommikul kell 10. Peale seda suundusime shoppama kohalikku keskusesse, sõitsime Riiga ja shoppasime seal veel veidi. Enne pimedat tegime ühe jalutuskäigu mere ääres Riia ja Eesti vahel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar