Lehed

reede, 24. jaanuar 2014

Kitty 4 kuune!


Ma tahaks küll siia kirjutada, mis kõik Kittyl juba selge on või mis juba väga hästi välja tuleb, aga siis ma võiksin juba lihtsalt tühja postituse teha.
Me tegeleme kuulekuse poolel peamiselt kõrvakõnni ja -asendiga, liikumiselt asenditega, asendite püsivusega, targetit oleme teinud ja natuke ka hantlit (peamiselt metalli). Kõrvalasend ja mõned sammud kõrvalkõndi nagu tulevad juba välja. Samas tundub, et seal on käsi ikka veel suht suur märk talle. Selles tahaks lahti saada. Liikumiselt asendid on ka käemärgiga enamvähem selged. Mõni päev natuke paremini, mõni päev jälle mitte :) Viimased korrad oleme TAKO hallis teinud ka ruutu koos palliga.
Trikkidest tulevad hästi välja keerutamised mõlemat pidi ja tagurdamine. Tegeleme kaheksaga jalgade vahel, sellele hakkab ka pihta saama. Rullimist oleme teinud natuke. Ümber märgi saatmist.

Tänaval jalutamine on endiselt probleem. Ehk siis probleem on autod ja Kitty liigagi suur huvi nende vastu. Aga me tegeleme sellega.

Mänguga proovin hetkel (hammastevahetus) ettevaatlikum olla, aga vaikselt harjutame seda ikka. Aga mäng võiks ikka palju parem olla. Ehk ma olen Poppyga liiga ära harjunud, aga.. Vahepeal ta on vähemalt üldiselt aru saanud, et selleks, et tore oleks tuleb mänguasja minu juurde tuua. Aga kui kuskil on põnevam või kui lihtsalt tore on seda omaette närida, siis ta muidugi ei too.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar